9 нардепів за півроку не зареєстрували жодного законопроекту

Новини
9 народних депутатів за півроку роботи Верховної Ради не зареєстрували жодного законопроекту. Ці ж депутати не внесли за весь час жодної постанови. Семеро з них взагалі не подали жодної поправки до законопроектів.

Рух ЧЕСНО підбиває підсумки півріччя діяльності Верховної Ради восьмого скликання.

Більшість цих депутатів — екс-регіонали та депутати, які не входять до правлячої коаліції. З-поміж них є зокрема і Сергій Клюєв, якого можуть позбавити депутатської недоторканості, та кнопкодав Олесь Довгий, що претендував на керівну посаду у комітеті з питань економічної політики.

З членів коаліції до антирейтингу потрапив лише член фракції “Блоку Петра Порошенка”Олексій Савченко. Він відомий також тим, що задекларував найбільшу суму на рахунках у банках і, відповідно, потрапив до рейтингу найзаможніших депутатів цього скликання.

Активісти Руху ЧЕСНО також визначили топ-10 депутатів, чиї картки були найменш активними за півріччя. Тут знову найбільшою групою є депутати з фракції “Опозиційного блоку”.

Дмитро Ярош брав участь у бойових діях та значну частину депутатської каденції провів у шпиталі. Інформація про причини відсутності інших депутатів з антирейтингу на сайті Верховної Ради відсутня.

“Пасивність депутатського складу набридла вже й керівництво Верховної Ради, — коментує аналітик Руху ЧЕСНО Антон Кушнір. — Тепер на офіційному сайті ВРУпублікується список депутатів, які були найменш активними під час пленарних засідань”.